+48 609 446 889
irek@bluephoto.pl

WORLD TRAVEL SHOW 2017

Ireneusz Rek Fotografia

WORLD TRAVEL SHOW 2017

W dniach 20 do 22 października 2017 r. w centrum wystawienniczym Ptak Expo w Nadarzynie odywa się II Edycja targów World Travel Show.

 

targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5706

 

Co na targach?

Najciekawszym elementem wydarzenia są niewątpliwie spotkania z podróżnikami. Wśród nich pojawią się zarówno znani z anten telewizyjnych i radiowych, jak i ci dzielący się swoimi przygodami w książkach, czy na blogach podróżniczych, a także Youtuberzy. Będą z nami m.in.: Martyna Wojciechowska, Aleksander Doba, Marek Kamiński, Mateusz Kusznierewicz, Wojciech Cejrowski i Nela Mała Reporterka. Nie zabranie też znanych z kanałów na YT wielbicieli podróży takich jak: Łowcy Przygód, Wapniak, Adbuster, Karol Paciorek czy Kamil in travel. Na stoisku magazynu Polski Caravaning spotkac można Jacka Jarosika, autora książki „Bradziaga znaczy obieżyświat”, którego gościlismy w tym roku na Toyota Offroad Festivalu we Włosciejewkach. Targom World Travel Show towarzyszy także Festiwal Kultur Azji prezentujący walory turystyczne tego ciągle nieodkrytego przez Polaków kontynentu. Krajem partnerskim festiwalu jest Indonezja. Nie zabrakło też mi.n Chin, Indii czy Kazachstanu. W ciągu dnia odbywają się pokazy kulinarne, sztuk walki, koncerty i warsztaty. Oprócz zagranicznych, swoje miejsce na targach mają również stoiska Polskich wystawców, prezentujacych zalety naszych rodzimych regionów.

 

targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5563

 

Salon Camper&Caravan

Dla fanów turystyki na czterech kołach organizator zgromadził cały pawilon kamperów, przyczep, sprzętu. Ale to nie wszystko.  W czasie targów trwa również międzynarodowy zlot caravaningowy. Niestety dla fanów turystyki 4×4 oferta jest bardzo skapa. Pojawiaja sie propozycje zabudowy opatych na pikapach, w tym Toyotach Hilux, auta wyprawowe 4×4, jednak jest to kropla w morzu kamperów i przyczep.

targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5677

 

Warszawski Salon Jachtowy

Wszyscy zainteresowani turystyką wodną nie powinni pominąć wystawy jachtów motorowych i żaglowych, a także innego sprzętu pływającego oraz części, akcesoriów, odzieży i usług związanych z jachtingiem. W ramach salonu pojawiła się także strefa nurkowania ze sprzętem nurkowym, szkołami nurkowymi, turystyką nurkową, promująca diving także za pomocą specjalnego basenu do nurkowania.

 

targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5712

 

 

Czytaj też

http://www.bluephoto.pl/auto_nostalia_2015/