+48 609 446 889
irek@bluephoto.pl

„Piknik z Labradorem” nad warszawskiej plaży

Ireneusz Rek Fotografia

„Piknik z Labradorem” nad warszawskiej plaży

Pierwsza powakacyjna sobota i jeszcze ciepły dotyk lata na warszawskich piaskach rozleniwia. Wisła blisko więc ci którzy pojawiają się na labradorowym pikniku zorganizowanym przez miesięcznik „Cztery Łapy” oraz blog  Przez świat z labradorem pozwalają wyszaleć się swoim pupilom a to w wodzie a to wytarzać się w piaseczku. Pare minut po 12-tej na scenę przygotowana na plaży specjalnie z tej okazji wchodzi Marek Frąckowiak i piknik uznaje sie za oficjalnie otwarty.

Dziś wśród tych którzy przybyli – jury składające się z: Sylwii Wysockiej, Piotra Skargi, Olgi Bończyk, Sebastiana Cybulskiego, Elżbiety Jędrzejewskiej, Magdaleny Wójcik oraz sponsorów będą rozdane nagrody. Pretekstów jest sporo: pies najbardziej podobny do właściciela, najweselszy ogon, pies znający najwięcej sztuczek.

Ale nie tylko! Na scenie wystąpił również służbowo Policjant ze swoim długoletnim przyjacielem z czułym nosem opisujący swoja pracę, behawiorysta tłumaczący zachowania piesków i na koniec aktorzy prezentujący modne koszulki z pieskowymi wzorami wymyślone przez Mr. Teo.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z wydarzenia !

 

 

Czytaj też