+48 609 446 889
irek@bluephoto.pl

Toyota OFFROAD Festival 2015

Ireneusz Rek Fotografia

Toyota OFFROAD Festival 2015

Cztery słoneczne dni, ponad 100 terenowych Toyot, dwa koncerty, turystyczne trasy wokół, terenowy tor, stoiska sponsorów, atrakcje dla dzieci, relacje i spotkania z podróżnikami. Tak w jednym zdaniu można podsumować Toyota OffRoad Festiwal który wydarzył się na początku czerwca w okolicach Poznania.

FESTIVAL_LCAC_2015_____IMG_1635

Miejscem spotkania dla wszystkich był Autodrom we Włościejewkach. Bardzo przyjemne miejsce oferujące oprócz kempingowych atrakcji tor offroadowy. Bardzo przydatne miejsce bo partnerzy Festivalu czyli dilerzy Toyoty oraz  Arctic Trucks Poland dali do dyspozycji swoje auta do terenowego testowania i instruktorów którzy zainteresowanym przedstawili terenowe nowinki Toyoty oraz szkolili z ich używania wszystkich tych którzy dopiero zamierzają mieć nowego Land Cruisera lub Hiluxa albo … mają je tylko nie używają zgodnie z przeznaczeniem … Tor to również miejsce gdzie protestować można było własne auto lub przejechać się zabytkowym  BJ45 (link). Szczególnie ta ostatnia opcja cieszyła się spora popularnością, bo taka toyke spotkać na drodze trudno a jeszcze się nią przejechać ?

Organizator ściągnął do Włosciejewek  też firmy które wystawiły swoje stoiska, tj: Steelera z terenowymi akcesoriami do aut, Sony prezentującej szeroki  wybór aparatów i obiektywów, Arctic Trucks z hilem na duuużych kołach, Toyotę prezentujacą wszystkie modele 4×4 łacznie z RAV4, Tropoil z olejami Mobil1, Meta System z quadami Yamahy, wydawcę pisma dla myśliwych Sezon, Rayo z akcesoriami i wyposażeniem terenowym, i inne.

Dla żądnych przygód i podróżniczych wrażeń Marcin Gerc z Passion4Travel.pl, Grzegorz Wątroba (Dakar), Mariusz Rawed (kilometr.com), Kuba Wałachowski opowiedzieli o swoich peregrynacjach w dalekie strony, o swoich doświadczeniach i wrażeniach z podróży.

A co z rodzinami które dzieci posiadając potrzebują zająć je aktywnie i przyjemnie? Kajaki, rowery, animatorzy zabaw dmuchańce. I przede wszystkim wspólne wyjazdy po roadbooku i poszukiwania zdjęć w fotozagadkach. A dla wytrwałych finisz z kąpielą w okolicznych jeziorach. Dodatkowe atrakcje przygotował też Tomek Panek (KAT), który pogonił młodzież w teren w wieczornych podchodach. Dzieciaki na pewno się nie nudziły!

Specjalną atrakcją Festivalu był konkurs foto. Ze zgłoszonych zdjęć wybrano 10 i głosowaniem uczestników Festivalu uhonorowano najlepsze. A że Firma SONY nie pożałowała i ufundowała dla zwycięzcy aparat fotograficzny było o co powalczyć.

FESTIVAL_LCAC_2015_____IMG_2265

Finał wyjazdu to sobotnie koncerty zespołow SAS i Miąższ

 

 

Zapraszam do obejrzenia pozostałych zdjęć

 

 

 

banerTLC728x75