+48 609 446 889
irek@bluephoto.pl

Najsympatyczniejszy kundelek Warszawy 2015 wybrany!

Ireneusz Rek Fotografia

Najsympatyczniejszy kundelek Warszawy 2015 wybrany!

Koniec maja, pogoda pięknie słoneczna. Na dziś Miesięcznik Cztery Łapy wyznaczył datę wyborów Najsympatyczniejszego Kundelka 2015. Przed Kliniką Małych Zwierząt SGGW przy Nowoursynowskiej 159C  pojawia się coraz więcej czworonogów prowadzonych przez opiekunów, którzy chcą pochwalić się swymi pupilami. Wszyscy czekają aż szacowne jury w osobach:

Maria Błaszczyk, Sebastian Cybulski, Ewa Gawryluk, Kazimierz Kaczor, Anna Korcz, Ewa Pacuła, Michał Piela, Maria Rotkiel, Dorota Sumińska, Jędrzej Taranek, Magdalena Wójcik, Joanna Zarzyńska, Zofia Zborowska,

rozpocznie obrady i ustalenia i wybory tego najfajniejszego pieska.

kundelek_roku_2015_____IMG_0854

Wydarzenie otwiera Rafał Brzóska i red. naczelny miesięcznika Dorota Szulc-Wojtasik.

kundelek_roku_2015_____IMG_0898

I zaczynamy! Jest przedstawienie najbardziej interesującej historii adopcji, psa najbardziej podobnego do opiekuna, o najdłuższych uszach i ogonie, i psie sztuczki. W każdej kategorii nagrody i dyplomy dla zwycięzców. Na koniec wybór tego NAJFAJNIEJSZEGO kundelka. To miano zyskuje Szczur – mały, sprytny piesek który zyskał sympatie wszystkich pokazując we wcześniejszej konkurencji niesamowite sztuczki i radość jaka ma z zabawy z opiekunką. BRAWO DLA SZCZURA !

 

Czytaj też